Portal korzysta z plików cookies zapisywanych na twoim komputerze. Zawsze możesz zrezygnować z wykorzystywania tego typu plików poprzez odpowiednie skonfigurowanie swojej przeglądarki internetowej, niestety wiązać się to będzie z utratą niektórych przydatnych opcji. [X]

Quest na Nobless

Każdemu się pewnie przyda ^^

Quest na Nobless

Postprzez Teo » 2007-08-12, 16:25

Possessor of a Precious Soul - I

Miejsce Startowe: Town of Aden
Wymagany lvl postaci: 50
Wymagany lvl subklasy: 50
Wymagane przedmioty: 1 Hellfire Oil, 5 Lunaragents (z questa "Supplier of Reagants')


A to takie tabelki do tych itemow co sie robi w urnie (mam nadzieje ze czytelne ;-) )

Lunaragent
Image

Hellfire
Image

Jakie moby co daja Carim opisal tu http://www.twierdza.wroclaw.pl/viewtopic.php?t=103
Dla uproszczenia bloody root i demons blood dropia Platinum Guardian Shaman (9 pietro toi) :)

1.Zacznij quest u Talien, który/która jest na wschodniej stronie schodów prowadzących do kościoła (Temple chyba – było napisane Chuch) w Aden. Stoi w klatce schodowej .

2.Udaj się do Giran. Porozmawiaj z Gabrielle, która jest w południowej części placu.

Teraz idż do wejścia do Dragon Valley i porozmawiaj z Gilmore. (jeżeli to jest tydzień wynagradzania za seven sinus, możesz się tam przenieść, jeśli twoja strona wygrała)

3.Idź do Dion. Teleportuj się do beehive (ul). Idź trochę na północny wschód od miejsca, gdzie się teleportowałes. Znajdziesz tam jaskinię, w której będą kuest monstery (nie było napisane jak się nazywaja ale powinieneś wiedziec od poprzednich kolesi w quescie), które będziesz musiał zabić. Jeżeli nie będziesz mógł znaleźć mobkow, popatrz na mape i idz do góry oznaczenia tego miejsca (taka flaga chyba – jest zawsze przy questach, w miejscy, gdzie masz isc). Jeżeli będziesz na samej górze tego oznaczenia, a mobkow nie będzie, znaczy, że nie wszedłes do jaskini. Wróć się na południe i znajdz wejście do jaskini.
Zabijaj meduzy i szukaj kuest mobów. Zdobądź kuest item.

4.Teleportu sie do Aden, porozmawiaj z Talien. Teraz teleportuj się do Saint Necropolis. Uzyj SOE, przeniesie cie do Heine (dziwne – po co isc gdzies, żeby nic tam nie zrobic??). Idz do Magic Trader (tak było – chyba chodzi o Magic Shop) i porozmawiaj z Melody Maestro (krasnolud)

5.Teleportuj się do Giran (było tylko tyle, ja mysle ze trza porozmawiac z Gabrielle).. Potem do Dragon Valley. Biegnij na zachód. Zabijaj Malruk Succubs i i Malruk Succubs Tauzen aż zdobędziesz 10 szponow(talon). Będziesz musiał zabic duzooo mobow, zanim zdropia. Wróć do Heine i pogadaj z krasnoludem jeszcze raz.

6.Teleportuj sie do Aden. Porazmawiaj z Talien (koles napisał: I forget if he send you to HV here or not – zapomniałem, czy ona cie wysle do HV teraz, czy nie). Idz do Rune, do Rune Castle Town Temple. Biegnij przez światynię i znajdź Virgila, jednego z 3 NPC na balkonie. (Wiedz, ze odwiedzisz wszystkich trzech podczas pozostałych questów na nooblesse). Porozmawiaj z nim, on kaze Ci porozmawiac z innymi dwoma NPC – jeden z nich to GraundDaughter.

7.Teleportuj sie do Rune Castle Town Guild. Porozmawiaj z któryms NPC, który tam jest (koleś, który opisywał questa, zapomniał imienia NPC). Teraz Teleport do Rune Castle Town Store, będziesz zaraz kolo GK

8.Idz do Western Entrance of the Swamp of Screams. Zabijaj Splinter Stakato Drones, które maja odpornosc na m.atk i na łuczników. Samemu będzie ci ciezko tam przezyc na 50lvl. Nie musisz zadawac ostatniego ciosu mobkom, i tak będą ci dropic. Zbierzesz 5 crismon moss, wróć do Rune Castle Tow gild i pogadaj z NPC, który stworzy „medecine”.
Idz spowrotem do Temple, pogadaj z jakas dziewczyna (pewnie znow zapomnial nazwy:p Chyba nazywa sięYay). Jest szczęśliwa. Potem pogadaj znów z Virgilem. Wysle cie do Goddardu. Pogadaj tam z Caradine. Jest na polnocny wschod od GK, przy zewnętrznej krawędzi miasta.

9.Caradine wysle cie do dwóch blaksmith shopów. Powie, ze potrzebuje 1 hellfire i 5 lunaragents (żeby je zdobyc musisz wypełnić questa”supplier of reagants” w ivory Tower). Jak będziesz je miał, weź je do blacksmith shopów, a potem wróć do Caradine, żeby zakończyć kuest. Dostaniesz exp i list Virgila. List powie, że Virgil potrzebuje pomocy. O NIE!!!

Possessor of a Precious Soul - II

Miejsce Startowe: Rune Castle Town
Wymagany lvl postaci: 60
Wymagany lvl subklasy: 60


1.Pamiętaj, że Vergil potrzebuje twojej pomocy natychmiast!! Więc dlaczego Cię jeszcze przy nim nie ma?. Jesteś? To dobrze. Zacznij kuesta (Rune Castle Town, idz do Temple na balkon). Jego córka miała straszny sen o księżniczce, która potrzebuje pomocy. Więc pomóż jej!!

2.Ta część questu jest troszkę denna I nudna. Koleś, który opiywał, nie pamięta dokładnej kolejności. Pamięta tylko, że musisz znaleźć bunch of angels. Jest gdzieś w Swamp of Screams, po prostu idz za wskaźnikiem na mapie. Pogadaj z nim, on Ci powie, że próbował uratować księżniczkę i musiał zabić tych wszystkich aniołów. Ale on nie wie, gdzie uciekła księżniczka. Jak będziesz sprawdzał ciała aniołów, znikną lub zrespawnują się. Zabijaj je, dopóki nie znajdziesz single blond hair(włosa). Zagadaj jeszcze raz do NPC, on ci powie, żebyś szedł do Witch Calis, niedaleko Ivory Tower, który/a jest mu winny przysługę, ma rzucić zaklęcie, które pomoze odnaleźć księżniczkę.

3.Idź do Ivory Tower, pogadaj z Witch Calis (wschód od IT), która powie ci, że potrzebuje jakichś materiałów, aby zaklęcie mogło zadziałac. Idz do Alchemist Matild, która jest na zachód od Ivory Tower. Ona da ci materiały, wiec wróc do Calis. (Koles, który opisywał kuesta, nie jest pewien co teraz trzeba zrobic – albo pogadac z NPC, albo isc prosto do valley of the Saints).

4.Idz przez valley of the Saint dopóki nie dojdziesz do jaskini, która jest oznaczona znaczkiem na mapie. Zabijaj Kuest monsters i zdobądź orbs of binding. Nie rzucaja dla tego, kto zada ostatni cios, wiec itemy zdobywa zawsze jedna osoba w party, a drop rate to 100% . Kiedy zdobędziesz 4 orbs, pogadaj z sealami i uzyj orbis, aby zdjąć klatwe z unicorna. Musisz pogadac z czterema sealami. Jak już skonczysz, pogadaj z unicornem, który zamieni się w księżniczkę. Teraz musisz wrócic do Vergila.

5.Po pogawędce z Vergilem i pozostałymi 3 NPC na balkonie, dostaniesz doświadczenie i Caradine's Lester, którego potrzebujesz, żeby zaczac nastepnego kuesta na nooblesse

Possessor of a Precious Soul - III

Miejsce Startowe: Town of Goddard
Wymagany lvl postaci: 65
Wymagany lvl subklasy: 65


1.Pogadaj z Caradine w goddarcie. Dowiesz się, że ksiezniczka jest słaba i potrzebuje kilku specjalnych itemów, żeby zdjąć klatwe z jej mocy. Więc, oczywiście TY i tylko TY możesz uratować księżniczkę zdobywając te itemy:D

2.Ze względy na to, ze te questy są takie niesamowite, autor zastrzega sobie prawo do nie pamietania wszystkiego:P . Mysli, ze teraz powinienes udac się do Rune i pogadac z Vergilem i kompania (pewnie tymi 3 NPC, które SA z nim na balkonie), zanim zaczniesz zabijac kuest monterki, ale nie pamieta tego na 100%.

3.Najpierw będziesz poproszony o zdobycie kilku itemkow z valley of the Saint – Pilgrim of Splendor, Judg of Splendor. Idz do wejścia do Valley of the Saint. Z wejścia biegnij w głąb valley i na prawo (południowy wschód). Przejdz przez most i skrec w prawo. Znajdziesz tu Pilgrims of Sine. Zabij ich i dostaniesz itemka.

4.Zanies itemy spowrotem, dowiesz sie ze masz zdobyc 3 item. Żeby go zdobyc, musisz zabic princess nemesis, Raid Bossa na 70lvl, który jest w valley of the Saint (koles tutaj poplatał zdanie, chyba niezbyt dobrze zna angielski. Wyszło na to ze masz zabic bossa, który się jednoczesnie nazywa princess nemezis i Barakiem – pewnie jedna z tych nazw to nazwa tema, który musisz zdobyc. Pisze to jako informacje, na pewno sobie poradzisz jako doswadczony gracz L2:)). Jest gdzies w valley of the Saint, będzie oznaczony znaczkiem na mapie. Zobaczysz cos w styly przeswiecajacej, przezroczystej sciany. Idz w nia to zobaczysz RB. Zabij go. Jeśli jestes silny, możesz się porwac na niego sam. Jeśli nie (pewnie chodzi o magow, oni maja slaby p.def), zbierz grupe takich, którzy tez robia kuesta i zabij bossa. ALE tylko ten kto da last hita bossowi i ci, którzy są z nim w party dostana quest itema!!

5.Kiedy juz zdobedziesz item, wróc do NPC, który wyslał cie po niego. Zostaniesz wyslany do Ivory Tower. Dostaniesz doświadczenie i kolejny list, dzieki któremu będziesz mogl zaczac nastepnego questa

Possessor of a Precious Soul - IV

Miejsce Startowe: Town of Goddard
Wymagany lvl postaci: 75
Wymagany lvl subklasy: 75


1.Pogadaj z Caradine w Goddarcie. Jej pan/pani będzie chciała z tobą porazmawiac. Teleportuje cię do niej kiedy będziesz gotowy.

2.Zostaniesz przeniesiony do Coliseum obok Lady of the Lake. Pogadaj z nia, dowiesz Się ze jest boginią Eva! Poprosi Cię o wieczne wsparcie w tym swiecie. Jeśli się zgodzisz (zaśrubujesz to), staniesz się Noblesse i dostaniesz Kapelusz (Tiara) Noobless. Kuest skończony, zostałeś Nobless!! Gratulacje!! (Tytuł ten działa oczywiście zarówno na pierwszej klasie jak i na subclasie)

_________________
Opis zapożyczony z http://lineage2.bajo.pl/2742,nobless.html
a oryginalnie Autor: dudson Źródło: lineage2polska.pl
Ostatnio edytowany przez Teo 1970-01-01, 01:00, edytowano w sumie 3 razy
Image
I used to listen normal music, but then i took an arrow in the knee. And now i listen to epic music.
Łyżeczka materii neutronowej ma masę ok. 6 miliardów ton ^^

Awatar użytkownika
Teo Mężczyzna
Posty: 5254

Re: Quest na Nobless

Postprzez virtual » 2010-05-04, 16:04

Teo napisał(a):Teraz teleportuj się do Saint Necropolis. Uzyj SOE, przeniesie cie do Heine (dziwne – po co isc gdzies, żeby nic tam nie zrobic??).


chciał żem zgłosić że istnieje tam tp...naprawde ;D
Image
Awatar użytkownika
virtual Mężczyzna
Posty: 641

Re: Quest na Nobless

Postprzez Teo » 2010-05-04, 16:17

No teraz tak xD to poradnik bodajze z c3 :cisza:
Chetnie pozmieniam wszystkie opisy questow... ale dopiero jak bede je robic :P
Image
I used to listen normal music, but then i took an arrow in the knee. And now i listen to epic music.
Łyżeczka materii neutronowej ma masę ok. 6 miliardów ton ^^

Awatar użytkownika
Teo Mężczyzna
Posty: 5254

Re: Quest na Nobless

Postprzez Xanox » 2010-05-04, 19:32

poprawiłbyś tabelke z hellfire oil ;p
"Gdyby głupota bolała zewsząd rozlegałyby się jęki"
Image
Awatar użytkownika
Xanox Mężczyzna
Posty: 264

Re: Quest na Nobless

Postprzez Teo » 2010-05-04, 22:54

Oj! Ten link wygląda na uszkodzony :rip:
Image
I used to listen normal music, but then i took an arrow in the knee. And now i listen to epic music.
Łyżeczka materii neutronowej ma masę ok. 6 miliardów ton ^^

Awatar użytkownika
Teo Mężczyzna
Posty: 5254

Re: Quest na Nobless

Postprzez virtual » 2010-05-05, 14:47

co do tego tematu...ma ktoś moon dust/od razu helfire oila :P ?(lunagrenty tez moga byc)
Image
Awatar użytkownika
virtual Mężczyzna
Posty: 641


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron