Portal korzysta z plików cookies zapisywanych na twoim komputerze. Zawsze możesz zrezygnować z wykorzystywania tego typu plików poprzez odpowiednie skonfigurowanie swojej przeglądarki internetowej, niestety wiązać się to będzie z utratą niektórych przydatnych opcji. [X]

Czarna Kompania - Warunki korzystania

- - - !!! U W A G A !!! - - -

Możliwość aktywacji kont posiadają użytkownicy: Teo, Tradycja oraz Goku.
Nie każde konto jest aktywowane (powodów jest wiele, m.in. to skuteczna ochrona przed botami), dlatego aby być pewnym,
że Twoje konto zostanie "szybko" aktywowane skontaktuj się z jedną z tych osób (np. poprzez Gadu-Gadu, mail etc).
Po aktywacji koniecznie zapoznaj się z Regulaminem Forum.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Warunki ogólne - czyli standardowe blablabla

Używając "Czarna Kompania" (dalej jako "my", "nasze", "nas", "Czarna Kompania", "https://czarnakompania.pl:443/forum"), zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli nie zgadzasz się na nie, nie korzystaj z tej witryny internetowej. Warunki korzystania z serwisu mogą ulec zmianie i dołożymy wszelkich starań, aby Cię o tym poinformować, lecz w Twoim obowiązku leży regularnie sprawdzanie ich podczas dalszego używania forum "Czarna Kompania".

Nasze forum jest oparte na skrypcie phpBB (dalej jako "oni", "ich", "skrypt phpBB", "www.phpbb.com", "Grupa phpBB"), które jest wydawane pod "Publiczną Licencją" (dalej jako "GPL") i może zostać pobrane z www.phpbb.com. Skrypt phpBB wspomaga tylko dyskusje przez Internet, grupa phpBB nie odpowiada za to co możemy, a czego nie możemy robić. W celu uzyskania więcej informacji o phpBB odwiedź http://www.phpbb.com/.

Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, kraju, gdzie "Czarna Kompania" jest hostowane lub Prawo Międzynarodowe. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu. Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu przestrzegania zasad i/lub udowodnienia ich łamania. Zgadzasz się, że administracja "Czarna Kompania" ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże ani "Czarna Kompania", ani phpBB nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.


Wróć do strony logowania

cron