Portal korzysta z plików cookies zapisywanych na twoim komputerze. Zawsze możesz zrezygnować z wykorzystywania tego typu plików poprzez odpowiednie skonfigurowanie swojej przeglądarki internetowej, niestety wiązać się to będzie z utratą niektórych przydatnych opcji. [X]

Swamp Of Screams q na maty

Każdemu się pewnie przyda ^^

Swamp Of Screams q na maty

Postprzez Dziki » 2010-10-04, 10:43

Mam pytanko ... Czy na Arionie dziala ten q ? tzn czy wg mozna go wziac ... Wymagany lvl na q to 66. Mam 69 no i chuhu ;/ Jak ktos bedzie mial chwile czasu to skoczcie sie na spawn SoS, pogadajcie z Kahmanem i zobaczcie czy jest dostepny q "the zero hour"
Thank You from the mountains ^^
BFDE: DzKi
Awatar użytkownika
Dziki Mężczyzna
Posty: 442

Re: Swamp Of Screams q na maty

Postprzez Altran » 2010-10-04, 13:06

zeby go wziac trzeba najpierw zrobic 2 inne questy na sos - nie pamietam dokladnie nazwy 1szego ale trzeba zabic 100 mobkow na powierzchni i bierze sie go tam przy spawnie i potem 2gi w ktorym musisz tylko pogadac z npc - chyba in search of the nest czy jakos tak i wtedy bedziesz mogl wziac the zero hour
Awatar użytkownika
Altran Mężczyzna
Posty: 412

Re: Swamp Of Screams q na maty

Postprzez Dziki » 2010-10-05, 01:03

mam q ... i dupa :P tzn od biedy jak sie tam expa to cos wpadnie tych fangow ale szalu nie ma ;/
BFDE: DzKi
Awatar użytkownika
Dziki Mężczyzna
Posty: 442

Re: Swamp Of Screams q na maty

Postprzez Thomson » 2010-10-05, 19:08

jeszcze za 81 itemow 10 vopow masz czy jakos tak :>
"Życie jest jak szachy, ruchów, których najbardziej żałujemy, nie możemy cofnąć"
Awatar użytkownika
Thomson Mężczyzna
Posty: 1439

Re: Swamp Of Screams q na maty

Postprzez Dziki » 2010-10-06, 01:29

nom dokladnie :P Na bfdr bylo zajebiscie :D 50 vopa :P
BFDE: DzKi
Awatar użytkownika
Dziki Mężczyzna
Posty: 442

Re: Swamp Of Screams q na maty

Postprzez Andronikos » 2010-10-06, 06:42

Próbowałem wziać ten qest ale odpuściłem sobie jak zobaczyłem drop rate od tych fangów.

BTW - na Arionie wiele questów na itemy/matsy jest problematyczne. Te wysko lewelowe (FOG, Varka) niech wypowiedzą się inni, ja mogę powiedzieć coś o questach VOS i FOD. W FOD jest dłuuuugi składający się z pięciu częsci qest o von Hellmans family, robiłem go na BFDR i zarobiłem bodajże 15kk expa czyli prawie cały lvl + kilka (5 o ile dobrze pamiętam) sztuk gotowej biżuterii B grade - tutaj 1,5 kk expa i dwa kawałki biżu która się na kryształy najwyżej nadaje.

Quest w Forgoten Village - beznadzieja, 100k expa i trochę matsów które po drodze i tak bym z ziemi zebrał.

Quest w VOS - ten na odwiedzenie shrineów - szkoda prądu, za mało expa i zero itemów. Ten na ubicie 200 mobów dał mi trzy razy mniej matsów niż po drodze podniosłem z ziemi. (wybrałem thonsy jako nagrodę)

Moim zdaniem - można je brać jak się komuś chce gadać z NPC, ale w obecnej chwili z matsów uzyskiwanych w ten sposób nie ma prawie żadnego pożytku. Wyspoiluję je w 15 minut a questa będę 3 godziny robił. Albo dłużej.
Kobiety to sól i pieprz naszego życia.
Czasem tylko nasypana do oka :)


Arion: Andronikos Duelist 80, Blade Dancer 77, Tyrant 63 , ...
Gotrek krasnolud emeryt, Marcjanos nędzny i leniwy sklepikarz, Sopha podręczna bufajka....
Awatar użytkownika
Andronikos Mężczyzna
Posty: 263

Re: Swamp Of Screams q na maty

Postprzez Altran » 2010-10-06, 12:14

ja q na sos zrobilem bo i tak tam expilem to 200 albo cos kolo tego vopa wpadlo a co o bfdr te q wg mnie byly zrabane wlasnie ze tak lecialy :P
Awatar użytkownika
Altran Mężczyzna
Posty: 412


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron